Short Waves Online / Druga fala — jesień z krótkim kinem!

Zamiast pokazów w całej Polsce, zdecydowali się na pokazy w każdym domu. Kolejna edycja Short Waves Online rusza już dziś! Przez cały weekend widzowie będą mieli okazję obcować z krótkim kinem przed ekranami własnych telewizorów.

Weekend z krótkim kinem w każdym domu

Short Waves Festival po raz kolejny pokazał, że pamięta o tych, którzy tęsknią za kinem i z myślą o nich zdecydował się na kolejną edycję Short Waves Online. Od dziś, przez cały weekend widzowie bez wychodzenia z domu będą mogli obejrzeć 20 krótkich metraży z trzech festiwalowych zestawów. Aby otrzymać do nich dostęp wystarczy krótka rejestracja na portalu FILMCHIEF HUB. Na widzów czekają nie tylko najlepsze tytuły polskiego krótkiego kina, ale także pozycje z Brazylii, Hiszpanii czy Finlandii.

Wielki finał, na który nie musisz wychodzić spod koca

Podczas tegorocznej edycji, widzowie nie tylko mogą zapoznać się z krótkim kinem, ale też wpłynąć na jego historię! Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć udział w głosowaniu na najlepszy festiwalowy film. Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi już w poniedziałek 30 listopada o godz. 20:00 na facebookowym profilu Short Waves Festival. Prosto ze Sceny Roboczej – Centrum Rezydencji Teatralnej usłyszymy również koncert poznańskiego duetu Wczasy.

Ponowne powitanie z krótkim kinem

Short Waves Festival od ponad 10 lat zajmuje się promowaniem w Polsce i na świecie kina krótkometrażowego. Ze względu na swoją specyfikę i dotykanie najbardziej palących problemów wciąż staje się ono coraz bliższe odbiorcom. Kino, które reaguje na otaczającą nas rzeczywistość zyskuje szczególną wartość. To dzięki temu poznański festiwal co roku gromadził gości i widzów z różnych zakątków świata. Tym razem również zbiera wszystkich tych, których łączyło jedno – tęsknota za kinem.