Tak się nie robi Panowie! – Poranek z Meteorem

Poranek z Meteorem – 07.12.18

Prowadzący: Michał Barski, Przemysław Majer, Mateusz Stasiak

Realizatorzy: Anna Bielec, Maciej Markowski

Korespondenci: Carolina Szcześniak, Aleksandra Czarnowska, Maciej Markowski, Jacek Szkudlarek

Goście: Zuzanna Koszewska, Anna Szewczyk

Ten poranek obfitował w wiele niespodzianek i zaskoczeń! Prowadzący, nasi korespondenci i goście sprawili, że na waszych twarzach już od rana pojawił się szeroki uśmiech! Sprawdźcie, co tam się tak właściwie działo.

Poranek rozpoczęliśmy od łączenia z Caroliną Szczęśniak, która opowiedziała nam, co się właśnie dzieje przy ulicy Zagajnikowej, gdzie studenci zmierzali na poranny WF.

Następnie przenieśliśmy się na ulicę Grunwaldzką, do Collegium Heliodori Święcicki, gdzie Ola Czarnowska m.in. przedstawiła nam, jak wygląda ruch na drogach w centrum miasta.

Po godzinie 8:00 przyszedł czas na naszych gości. Odwiedziły nas dwie wyjątkowe kobiety. Pierwszą z nich była Zuzanna Koszewska, studentka poznańskiej School of Form. Dowiedzieliśmy się co nieco o samej uczelni, jak przebiegają na niej zajęcia, ale Zuza zdradziła nam również, jakie są jej najbliższe plany. Naszym drugim gościem była Anna Szewczyk, aktorka, odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie „Speed Love”. Usłyszeliśmy, jak wygląda praca na planie filmowym i jak Ania widzi swoją przyszłość jako aktorka.

Na koniec musimy wspomnieć o naszych kolejnych korespondentach. Jacek Szkudlarek zameldował się z Placu Wolności, a Maciej Markowski był w naprawdę wielu miejscach. Można powiedzieć, że całe Morasko było jego. Wydział Fizyki, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz Wydział Biologii — Maciej w tym dniu zrobił więcej kilometrów, niż ja robię przez cały rok 🙂

Posłuchajcie tego odcinka!