Kanał Jakbyniepaczec – dla każdego serialowicza

Czas pandemii przerodził się w czas serialowych nastrojów, odkrywania na nowo całodniowego leżenia w łóżku i oglądania najlepszych produkcji ostatnich lat. Od kwietnia do grudnia platformy publikujące materiały wideo dla uciechy jednostek odnotowały bardzo duży wzrost popularności, gdyż należało jakoś zagłuszyć pustkę po codziennych aktywnościach, a seriale okazały się tym złotym środkiem. 

Czy to właśnie ty, tak TY, masz zagwozdkę ze znalezieniem odpowiedniego serialu? Nic straconego, twoim ratunkiem może okazać się kanał na Youtubie – Jakbyniepaczec, który od 2014 roku zajmuje się szeroko pojętą tematyką seriali. 

źródło: youtube.com

Co można znaleźć na Jakbyniepaczec?

Sam kanał na Youtubie przedstawia się bardzo skromnie: „Oglądamy, recenzujemy, oceniamy seriale”, jednak można tam znaleźć dużo więcej. Prowadząca program Kaja Szafrańska w fenomenalny sposób manewruje pomiędzy tytułami serialowych produkcji. Oceny i recenzje seriali z różnych źródeł (internetowych i telewizyjnych) są przedstawiane w sposób jasny, przejrzysty i klarowny, zwracając uwagę na plusy oraz minusy danej produkcji. Analiza wybranych seriali jest bardzo głęboka, ponieważ wszystko jest ważne. Zaczynając od spraw organizacyjnych: kiedy, kto, gdzie, planów zdjęciowych, reżyserii, scenariusza, montażu, fabuły, a kończąc na aktorach i ich postaciach przedstawionych na ekranie.

źródło: youtube.com

Same filmy produkcji Jakbyniepaczec są estetyczne i przykuwające uwagę, mimo iż na ekranie nie dzieje się za wiele

Na Youtubie można znaleźć ponad 40 playlist dotyczących świata serialowego. Te, które na pewno warto obejrzeć to Śladami seriali, Kultowe seriale oraz Najlepsze seriale na Netflix. Oczywiście podstawową playlistą powinna być Recenzje jakbyniepaczec, gdzie znajduje się już 148 materiałów z poleceniami najlepszych seriali. Warto zaznaczyć, że recenzje nie zawierają spoilerów, a materiały je przedstawiające są zazwyczaj trailerami powszechnie dostępnymi.

źródło: youtube.com

Co jeszcze jest warte uwagi na Jakbyniepaczec?

Coroczny plebiscyt TOP 10 NAJLEPSZYCH SERIALI oraz TOP 10 SERIALOWYCH ROZCZAROWAŃ. To właśnie w tej serii na kanale zebrany jest ranking najświeższych perełek serialowego świata, który wybierany jest przez społeczność Jakbyniepaczec. Subskrybenci wraz z twórcami tworzą swoje coroczne podsumowanie, wybierając to, co widzom najbardziej się podoba i właśnie w taki sposób podsumowują w pigułce to, co warto obejrzeć. Moim zdaniem dla zagubionego kanapowicza to najlepszy sposób, aby odnaleźć swoją serialową miłość i przeżyć niesamowitą przygodę z ciekawymi bohaterami.