Rusz serduszko vol. 2 i Gwiazdka UAM

Na zdjęciu nasi prowadzący oraz redaktorki Flesza Celina Sobków i Marta Krzemińska.

Miniony wtorek był owocnym dniem w Studenckim Magazynie Miejskim. Gościliśmy bowiem przedstawicieli dwóch wydarzeń organizowanych przy Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Gwiazdka UAM

Zaraz po krótkim wstępnie o 17.30 mieliśmy okazję wypytać Jakuba Kowalika, przewodniczącego Koła Naukowego Samorządu Terytorialnego, o szczegóły akcji Gwiazdka UAM. Dowiedzieliśmy się skąd się wzięła inspiracja do działania, ilu małych pacjentów dostanie prezent i jak zaczęła się współpraca z  Kliniką Onkologii, Hematologii i Transplantologii w Poznaniu.

Rusz serduszko vol. 2

A drugą godzinę rozpoczęliśmy z naszymi koleżankami z redakcji Flesza – Martą Krzemińską i Celiną Sobków. Dziewczyny opowiadały nam jak się żyje zwierzakom w ten trudny, mroźny okres. Podpowiadały nam co należy przynieść aby włączyć się do zbiórki. A także rozmawialiśmy o idei całego wydarzenia.