Rzut za 3| „Loża znawców kosza”

Rzut za 3 – 26.10.2018 r.

Rozsadowiony na orbicie Radia Meteor Rzut za 3 na dobre wkracza w nowy sezon! Jeżeli podobnie jak naszych trzech prowadzących nie macie dosyć jesieni, zmiany czasu (z której oczywiście wszyscy się cieszymy – godzinka czekania mniej na mecze w USA!), jak również piłki podobnej do dyni koloru pomarańczowego, to koniecznie bądźcie z nami w piątkowe wieczory chwilę po 18:00.

W najnowszej odsłonie audycji wasi trzej ulubieni (i samozwańczy) eksperci powracają z najświeższymi newsami o NBA. Wśród nich m.in. o skutkach słynnej już bójki podczas meczu Rockets – Lakers i związanym z nią trashtalku w mediach społecznościowych. (Tak przy okazji: połączenie klasycznej bitki z hejtowaniem w necie to raczej rzadko spotykane w najnowszej koszykówce zjawisko, nieprawdaż?)  Powiemy też nieco o pierwszych rezultatach ekip mierzących w wejście do playoffs, jak również o mgliście rysującej się przyszłości drużyn, z delikatnie mówiąc, nienajlepszym wczesnym bilansem. Przygotowaliśmy także omówienie trzech, naszym zdaniem, najbardziej emocjonujących spotkań w poprzednim tygodniu, w których można było podzwiać więcej dunków, layupów i zaciętych dogrywek niż spadających ostatnio liści z drzew. Wszystko uzupełnimy naturalnie najlepszą rapową składanką – od OutKastu po Travisa Scotta.

Nie zdradzamy zatem już więcej szczegółów, za to chcemy zachęcić was gorąco do obserwowania naszej aktywności na facebooku i odsłuchania powtórek w serwisie mixcloud. Trzymajcie się ciepło w te jesienne wieczory! Big up!