Koniec gier w pudełkach? – Meteor.exe 24.01.2020

W najnowszym meteor.exe skupiliśmy się na najciekawszych aktualnościach ze świata gier. Wspomnieliśmy m.in. o szumie wokół polskiego wydawcy Cyberpunka i wielkim sukcesie pewnego indyka.

logo cdp

Meteor.exe 24.01.2020
Prowadzący: Patryk Sałacki, Marcel Kędziora

Realizował: Nikodem Dziamski

Na początku odnieśliśmy się do licznych zwolnień w CDP, czyli dystrybutorze oczekiwanej produkcji studia CD Projekt RED na terenie naszego kraju. Czy może to być koniec pudełkowych wersji w państwie nad Wisłą?
Następnie zajęliśmy się sprawami takimi jak powrót Oddworld: Stranger’s Wrath w nowej odsłonie na konsolę Nintendo Switch oraz zakończeniem wsparcia na systemy Mac OS i Linux dla Rocket League.

Zastanawialiśmy się także, jak na sequel NiOh wpłynie ogromny sukces Sekiro. Czy gry w japońskim klimacie staną się teraz jeszcze popularniejsze?
Kolejnym tematem było ogromne osiągnięcie Stardew Valley. Ta gra indie tworzona przez jednego człowieka została już zakupiona przez 10 milionów użytkowników i uznaliśmy, że należy to docenić. Aby dowiedzieć się więcej na te i inne tematy zapraszamy do odsłuchania całej audycji.

Słuchaj Meteor.exe na Spotify: https://open.spotify.com/show/2Igj20rXhHE5dNLoM3m0bA