Borderlands 3, Allbion Online i… Tibia? – meteor.exe

 

Prowadzący: Michał Materka, Patryk Sałacki

Realizator: Maciej Markowski

 

 Dzisiejsze wydanie Meteor.exe jest dość urozmaicone. Dużo o grach, kilka nowinek technologicznych, skandale na rynku gamingowym oraz pojedynek pomiędzy prowadzącymi w „Kamień, papier i nożyce”…


Naszą audycję rozpoczęliśmy od zapowiedzi wielkiego tytułu Borderlands 3 oraz skandalu w związku z Epic Games Store, którego Bordelands są częścią. Wyłączność na grę nie jest czymś co chciałby usłyszeć gracz od dystrybutora gier.

Większość antenowego czasu poświeciliśmy na omawianie zmian, nowości oraz newsów wśród takich gier jak Apex Legends, czy Allbion Online. Pierwsza z nich doczekała się ważnej aktualizacji, która bardziej zmartwiła graczy niż ucieszyła. W końcu rzadko zdarza się, aby patch resetował konta.
W kwestii Allbion Online widać same pozytywy, najważniejszym jest fakt, iż przechodzi ono na F2P.

Wiosna kojarzy się głównie z wykorzystaniem czasu wolnego na świeżym powietrzu. Tego nie mogą powiedzieć użytkownicy Tibii, dla których twórcy przygotowali na ten weekend specjalny event.

Nie zabrakło również kilku ciekawych nowinek technologicznych, m.in. o planach Valve dotyczących ratowania karcianki Artifact oraz inwestycji tej firmy w technologie VR.

Zapraszamy do posłuchania naszej audycji !