Football Manager 2019, Worlds 2018, BlizzCon, RDR II – #piksele

Kamil Malicki i Mateusz Stasiak oraz ich gość Adam Mikołajczyk zapraszają Was na kolejne #piksele! W tym odcinku m.in. parę słów o Football Manager 2019 (co nie powinno być zaskoczeniem), nasze odczucia dotyczące Red Dead Redemption 2 już po premierze oraz podsumowanie Mistrzostw Świata w League of Legends.

Przez ostatnie trzy tygodnie, kiedy nie było nas na antenie, naprawdę sporo wydarzyło się w świecie gier komputerowych. Najważniejsze wydarzenia (oczywiście według nas) omówiliśmy w tym odcinku #piksele.

Najwięcej czasu poświęciliśmy oczywiście zakończony już Mistrzostwom Świata w League of Legends. W finałowym meczu chińska drużyna Invictus Gaming pokonała europejskie Fnatic 3:0. Oglądalność tego meczu przekroczyła 200 milionów, co jest wynikiem lepszym od np. Super Bowl. Szczegółową relacje przygotował dla Was Adam Mikołajczyk.

Następnym poruszonym przez nas tematem była gra, która sprawia, że zapominasz o całym bożym świecie – Football Manager 2019. Wbrew pozorom lista zmian w tegorocznej edycji jest spora, a wszystkie one zostały przez nas przeanalizowane.

Nie mogło zabraknąć również naszej recenzji najlepszej gry, z całą pewnością ostatnich miesięcy (a może i lat?), Red Dead Redemption 2. Początkowo gra zachwycała nas swoim rozmachem. Czy po pewnym czasie od premiery dalej będzie tak samo? Przekonajcie się.

Na koniec mogliście usłyszeć parę słow o minionym BlizzConie, a dokładniej rozgrywkach w gry Blizzarda, które im towarzyszyły oraz podsumowanie ostatnich wydarzeń w świecie Conter Strike: Global Offensive.

Posłuchajcie tego odcinka!