SYLWESTER 2021 – 5 piosenek, których nie może zabraknąć

sylwester
Sylwester 2021

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Czas zacząć kompletować playlisty specjalnie na ten dzień. Proponujemy kawałki, o których nie możecie zapomnieć. Te numery z pewnością zagwarantują wam świetną zabawę!

Po świątecznym szaleństwie trzeba przerzucić się z kolęd na taneczne przeboje. Jak będzie brzmiał Sylwester 2021, wiecie tylko wy, ale jeśli nie macie jeszcze ułożonej playlisty, to przychodzimy z pomocą. Przed wami pięć utworów, które koniecznie muszą wybrzmieć w tę szczególną noc.

sanah – Ten Stan

sanah – Ten Stan

Tę piosenkę wrzuciłam „na oko”, bo piosenek od tej wokalistki jest tak wiele, że trudno wybierać. sanah dostarczyła nam w tym roku swoją drugą długogrającą płytę pt. Irenka oraz jej wersję deluxe. Razem to aż 27 utworów! Ten Stan to kawałek, który przyszedł mi na myśl zaraz po Ale Jazz!. Jednak ten drugi był tak często puszczany w radiach, że wątpię, aby ktokolwiek chciał go usłyszeć, jeszcze raz w Sylwestra. Ten Stan stał się popularny w okolicach wakacji i nie był nam wciskany na każdym kroku. Jeśli jesteście sceptycznie nastawieni do tego utworu to piosenki Warcaby czy Kapela Grarównież się sprawdzą. 

Pamiętajcie, wystrzegamy się 2:00 oraz kolońska i szlugi, bo przecież nie chcemy, aby nasi goście posnęli. 

Oczywiście to był żart – puszczajcie, co chcecie.

Olivia Addams – Stranger

Olivia Addams – Stranger

Jeden z największych wakacyjnych hitów 2021 roku – właśnie dlatego musisz mieć go na swojej playliście! Mimo że jego największa popularność przypadła na letnie miesiące, to radia wciąż o nim nie zapominają. Gwarantuję, że Stranger od razu wprowadzi was w taneczny nastrój. Jeśli jednak znudził się wam ten kawałek, to moją inną propozycją od tej właśnie piosenkarki są Heart Attack oraz najnowsze Broken, które produkował Gromee. 

Ed Sheeran – Bad Habits

Ed Sheeran – Bad Habits

Po trzech latach przerwy Ed Sheeran powrócił z nowym, niezwykle popowym albumem pt. Equals. Znajdziemy na nim kilku wspaniałych kandydatów na Sylwestrową imprezę. Bad Habits wydawało się dość naturalnym wyborem, ale w wachlarzu możliwości macie również Shivers. Być może to właśnie ten kawałek jest jeszcze lepszą opcją niż Bad Habits. Dobrym wyborem będzie również remix Shivers od Navos, którego możecie kojarzyć z TikTokowego hitu Believe Me

ATB, Topic, A7S – Your love (9PM)

ATB, Topic, A7S – Your love (9PM)

… i każdy inny numer tego typu. Mam tu na myśli takie kawałki jak Tujamo – I Don’t wanna go, VINAI, Ray Dalton – Melody czy VIZE, R4GE, Emie, Sebastian Fitzek – Para Paradise. No wiecie, o co mi chodzi – 2020’s type music. Brzmią podobnie i bazują na tym samym koncepcie. Nie ma bardziej radiowych utworów. Na sylwestra sprawdzą się idealnie! W dodatku Your Love (9PM) powstało na kanwie znanego z lat 90. kawałka 9PM (Till I Come), dlatego utwór spodoba się nie tylko młodszym słuchaczom. 

Shouse, Robin Schulz – Love tonight (Robin Schulz Remix)

Shouse, Robin Schulz – Love tonight (Robin Schulz Remix)

Jest to jedyna piosenka w naszym zestawieniu, która nie została wydana w 2021. Jednak za sprawą TikToka zyskała ona ogromną popularność właśnie w tym roku. Ba, utwór zyskał nowe życie! Nagle namnożyło się wiele remiksów tego kawałka. Moim ulubionym jest ten od Robina Schulza i to właśnie tę wersję polecam na sylwestrową noc. 

Zgaduję, że wasza playlista będzie zawierać dużo więcej pozycji niż pięć. Jednak zweryfikujcie ją i sprawdźcie, czy któraś z moich propozycji jej nie dopełni! 

Sprawdź recenzję najnowszego albumu Eda Sheerana!