Gramy u siebie – fotorelacja z koncertów Groberska/Hope Leslie

6 kwietnia poznański CK Zamek objęła moc niesamowitej i przepięknej muzyki. W ramach cyklu koncertów Gramy u siebie, na deskach sceny pojawili się: Groberska, Hope Leslie i Youth Novels.

Koncert był nieprawdopodobną dawką emocji. Każdy z artystów zaprezentował to, co najbardziej intrygujące w ich twórczości. Publiczność zdecydowanie z fascynacją obserwowała i słuchała tego, co płynęło ze sceny. Była to uczta zarówno dla uszu, jak i duszy.

Jednakże zdecydowanie sceną zawładnął młody stażem, poznański zespół Hope Leslie. Był to notabene pierwszy koncert kapeli, w co trudno było uwierzyć! Panowie fantastycznie zaprezentowali się na scenie i rozgrzali publikę, która ochoczo znalazła się pod nią by wspólnie z zespołem przeżywać ich muzykę.

Hope Leslie to moje jedno, z najciekawszych muzycznych odkryć tego roku. Śmiem twierdzić, że Panowie zatrzęsą rynkiem muzycznym. Nie tylko tym polskim, ale i światowym! Czuć w ich twórczości powiew świeżości, a przede wszystkim międzynarodowy potencjał! Zapamiętajcie nazwę tego zespołu, za jakiś czas będzie o nich naprawdę głośno!

 

Pod spodem galeria zdjęciowa z koncertów Groberska oraz Hope Leslie.