Pokemon Go nadal żyje i promuje się w Polsce!

Nie tak dawno minęło sześć lat, od kiedy Pokemony przejęły wyobraźnie milionów osób na naszej planecie. Pokemon GO wykorzystujące technologię rozszerzonej rzeczywistości pozwala użytkownikom łapać i zbierać te stworki, idąc na spacer czy też jadąc na uczelnię. Mimo upływu tylu lat, twórcy gry — Niantic — nie narzekają na zanik graczy i wciąż wypuszczają nowe aktualizacje zawartości.

Źródło: Niantic

W ostatnich dniach otrzymaliśmy dwa powody, aby kontynuować przygodę z Pokemonami. Po pierwsze Niantic przygotowało specjalną akcję, która ma obudzić na nowo chęć Polaków do zostania najlepszymi trenerami na świecie. „Sekretna strona Polski czeka” to wydarzenie, które potrwa aż do 20 września. Pozwoli graczom zdobyć Bulbasaura, Charmandera, Squirtla i Pikachu oraz cukierki do ich ewolucji. Dodatkowo w sklepie można znaleźć darmowy pakiet z itemami, a na ekranie od czasu do czasu będzie się pojawiać balon z upominkami.

Właśnie rozpoczął się również nowy sezon: „Season of Light”. Do tego przez cały wrzesień będzie sporo okazji do złapania rzadkich Pokemonów. W raidach na przykład znajdziemy mitycznego Deoxysa we wszystkich czterech formach. Poprzez wykonywanie specjalnych zadań będziemy mieli okazję do złapania legendarnego Cosmoga, a do tego w niektóre dni napotkamy konkretne Pokemony w swoich shiny formach. Grafikę z wszystkimi planowanymi na wrzesień eventami znajdziecie poniżej.

Źródło: Pokemon GO

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe