Marvel World of Heroes – Ty też możesz być superbohaterem

Marvel wciąż jest na topie, mimo głosów, że jego odnoga, jaką jest MCU, umarła wraz z Iron Manem. Studio Niantic wydaje się to nie przeszkadzać, co pokazano na Disney & Marvel Games Showcase.

Twórcy Pokemon Go postanowili stworzyć kolejną grę opartą na rozszerzonej rzeczywistości, tym razem w świecie Marvela. Czy pokonywanie złoczyńców, współpraca ze znanymi wszystkim superbohaterami i zdobywanie mocy może przebić grywalnością i rozpoznawalnością Pokemony?

Patrolowanie ulic w poszukiwaniu podejrzanych typów brzmi ciekawie, szczególnie, że będzie to Wasza okolica i to Wy staniecie się superbohaterami, przed którymi będą drżeli złoczyńcy. Dzięki Waszemu smartfonowi będziecie mogli zanurzyć się w świecie Marvela i walczyć wspólnie z najbardziej rozpoznawalnymi bohaterami tego wydawnictwa. Grając samodzielnie lub z grupą znajomych będziecie mogli zdobywać nowe poziomy, umiejętności i przedmioty. Wygląda to na dobrze znany schemat, mogący doprowadzić do szybkiego znudzenia się tytułem. W tym przypadku znana marka może obronić się sama i przyciągnąć rzesze graczy, nie tylko zbieraczy Pokemonów.

Premierę gry zaplanowano na 2023 rok, a już wkrótce gracze będą mogli przetestować wersje beta. Niestety nie wiadomo, czy w Polsce. Oprócz wyżej omawianego tytułu na pokazie zaprezentowano również: TRON Identity, Marvel’s Midnight Sun, pakiet postaci do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Disney Illusion Island, Disney Dreamlight Valley oraz Disney Speedstorm. Oprócz nich pokazano również nową grę z Kapitanem Ameryką i Czarną Panterą, rozgrywającą się podczas II wojny światowej.

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe