Zapowiedzi filmowe! – „Planeta Singli 2” i wiele więcej

"Planeta Singli 2" - zapowiedzi
foto.:cda.pl/planetasingli2

Uniwersum Filmu – 06.11.2018

Prowadzi: Karolina Kawala
Realizuje: Ania Bielec
Grafika: Kuba Siedlecki

Ciekawi nowości, jakie ostatnio weszły lub wejdą na ekrany kin w całej Polsce? Przygotowałam dla Was kilka propozycji, które – mam nadzieję – znajdą się na waszej liście filmów do obejrzenia.

Moje zapowiedzi zacznę od polskiej produkcji, czyli „Planety Singli 2”. Jest to kontynuacja hitu z 2016 roku. W tej części główni bohaterowie, czyli Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr) przeżywają kryzys. Wygórowane oczekiwania względem siebie doprowadzają do rozpadu relacji. Dodatkowo na horyzoncie pojawia się przystojny milioner, który próbuje skraść serce Ani.

„Bohemian Rhapsody” to kolejna propozycja dla fanów dobrego kina. Produkcja opowiada historię rockowego i wszystkim znanego zespołu Queen, skupiający się głównie na wokaliście zespołu Freddiem Mercurym. W roli głównej Rami Malek. Film dostępny w kinach.

Ostatnia już propozycja to coś dla fanów magii i twórczości J.K Rowling, czyli „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwala”. Film z gwiazdorską obsadą: Eddie Redmayne, Johnny Depp, Jude Law oraz Zoë Kravitz.