Wielkie Grillowanie UAM i (NIE)POROZUMIENIA w Meteorze

 

W Studenckim Magazynie Miejskim byli dzisiaj przedstawiciele jednej z największych imprez plenerowych w Poznaniu czyli Wielkiego Grillowania UAMRadio MeteorKlementyna Prządka i Tomek Burewicz opowiedzieli nam o tajnikach organizacji tej potężnej imprezy. Dowiedzieliście się wiele na temat przygotowań oraz atrakcji towarzyszących wydarzeniu. Nadal możecie pomóc w organizacji i dołączyć do jednego z teamów. Doświadczenie i przygoda jaką przeżyjecie na pewno są tego warte. Nie wspominając nawet o nowych przyjaźniach na całe życie, dlatego zachęcamy do pomocy.

W drugiej godzinie mieliśmy okazję gościć w studiu Kamila Cajmera i Weronikę Szklarską, reprezentujących cykl spotkań  “(NIE)POROZUMIENIA)”.

Radio Meteor Nasi goście opowiedzieli nam, że ważne jest przekazanie rzetelnej, popartej źródłami, wiedzy. Wiedzy, która pozwoli przywrócić poszczególnym pojęciom ich pierwotne– właściwe – znaczenia i/lub zastanowić się nad ich różnorodnością i zmiennością, a to w dzisiejszych czasach bardzo cenna umiejętność. Z pewnością bardzo również Wam się przyda taka wiedza. Jak sama nazwa wskazuje, jest to cykl spotkań, a najbliższe już 27 marca w Dragon Social Club, od godziny 19.00. Tym razem będzie to rozmowa o feminizmie z Mają Staśko. Nie może Was zabraknąć.