Babski Wieczór – wydanie dodatkowe, czwartkowe :)

Po wyjątkowo krótkiej przerwie, bo po niespełna tygodniu, Babski Wieczór wybrzmiał ponownie, tym razem w czwartek 21 czerwca. Pierwszy dzień lata powitał nas zaskakującą pogodą, która doprowadziła tę część społeczeństwa, która odczuwa na sobie zmiany ciśnienia, do totalnej ospałości. Dopadło to także i mnie, dlatego audycja również nabrała spokojnego, melancholijnego, „plumkającego” charakteru.

Kilkoma kawałkami ponownie zahaczyłam o tematykę filmową. Pojawiły się utwory z takich filmów jak „Zacznijmy od nowa”, „Zanim się pojawiłeś” czy nawet „Szkoła Uczuć”. Wszystkie trzy produkcje serdecznie polecam!

Tak jak się spodziewałam, Spotify tym razem nie wywiązało się ze swojego zadania w 100%, dlatego poniżej link do utworu Michelle Branch oraz wykonania przez Halsey utworu „Hurricane” na żywo, których zabrakło w powyższej playliście.

Zachęcam do obserwowania fanpage’a Radia Meteor na Facebook’u, gdzie na bieżąco dowiadywać się będziecie jak wyglądać będą kolejne Radiotygodniki, a co za tym idzie – kiedy usłyszymy się ponownie!

Dziękuję za obecność i miłego słuchania!