Duety damsko-męskie w Babskim Wieczorze!

https://www.facebook.com/ohwondermusic/photos

W piątek 15 czerwca po raz ostatni w tym roku akademickim Babski Wieczór wybrzmiał według naszego zwykłego, regularnego „rozkładu jazdy”. Z tej okazji pozwoliłam sobie odrobinę odpuścić zasadę, która była jak dotąd myślą przewodnią wszystkich audycji i zaprosiłam do gry kilku Panów.

Oprócz duetów, które kusiły mnie już od dawna, w piątkowej playliście pojawiła się mała mieszanka wszystkiego tego, co lubię najbardziej. I tak usłyszeliście utwory z serialów One Tree Hill oraz Glee – moich dwóch ukochanych produkcji, które zawsze sentymentalnie cofają mnie w czasie. Nie mogło zabraknąć też królowych Babskiego Wieczoru, czyli Adele i Whitney Houston. Do tego garstka wrażeń z niesamowitego (!) koncertu sióstr Haim w warszawkiej Stodole i zaproszenie na występ młodziutkiej norweszki Sigrid na Openerze i mamy taką oto playlistę:

Poniżej dwa utwory, których nie znajdziecie na Spotify, a które również pojawiły się podczas piątkowej audycji:

Tak było w ostatnim, regularnym Babskim Wieczorze, jednak nie żegnam się zupełnie! Zapraszam do audycji podczas Radiotygodnika, o którego rozkładzie dowiecie się wchodząc na fanpage Radia Meteor na Facebook’u. Bądźcie czujni!

Dziękuję, że byliście!