SETLISTA – wywiad z Terrific Sunday

Podczas naszej audycji miałyśmy przyjemność gościć w studiu Radia Meteor Artura Chołoniewskiego – perkusistę zespołu Terrific Sunday. Posłuchajcie naszej rozmowy!

Terrific Sunday

Terrific Sunday to poznański zespół, w którego skład wchodzą wokalista Piotr Kołodyński, gitarzysta Maks Mikulski, perkusista Artur Chołoniewski oraz basista Stefan Czerwiński. Na swoim koncie mają sporo sukcesów – debiutancka płyta wydana pod szyldem jednej z przodujących wytwórni na świecie Sony Music i występy na największych festiwalach, takich jak Orange Warsaw czy Open’er.

terrific sunday wywiad

Mieli wszystko, postawili na swoje

Mimo pasma powodzeń zespół postanowił się uniezależnić i budować swoją karierę na własnych warunkach. W tej kwestii rok 2019 jest dla nich z pewnością przełomowy. Ponownie pojawili się na scenach poznańskiego Spring Breaka i Orange Warsaw Festival. Niedawno samodzielnie wydali swój drugi album – Młodość, z którym właśnie wyruszyli w trasę koncertową po całej Polsce.

Terrific Sunday – Młodość

Terrific Sunday – wywiad w Setliście

W związku z tym zaprosiłyśmy do Setlisty perkusistę zespołu Adama Chołoniewskiego, aby porozmawiać z nim o najnowszej płycie Terrific Sunday i zmianach, jakie zespół przeszedł od czasu debiutanckiego Strangers, Lovers. Posłuchajcie naszej rozmowy!

terrific sunday radio meteor

Posłuchaj innych audycji Setlista – Radio Meteor