Świat w obiektywie kamery i aparatu

Jeżeli podobnie postrzegasz otaczające cię środowisko, a może kamera lub aparat to twoje swoiste przedłużenie oczu? Jeśli tak, to nie czekaj i wstąp do Flesza lub Studenckiej Agencji Fotograficznej .

21 października mieliśmy przyjemność porozmawiać z przedstawicielami obu organizacji. Dominika Antczak oraz Sandra Wawrzyniak przybliżyły więcej szczegółów dotyczących, trwającej nadal, rekrutacji do Flesza. Jeżeli interesujesz się telewizją i chcesz zdobyć bezcenne doświadczenie koniecznie odsłuchaj całego wywiadu.

Daniel Hoffman natomiast wprowadził nas do świata Studenckiej Agencji Fotograficznej, której, wraz z Dominiką, jest członkiem. SAF poszukuję fotografów-pasjonatów i z pewnością umożliwi im dalszy rozwój na nieco wyższym poziomie.

Daniel Hoffman, Adam Mikołajczyk, Sandra Wawrzyniak, Dominika Antczak

Cała rozmowa już dostępna do odsłuchania!
Gorąco zapraszam
Adam Mikołajczyk