„Nowa muza, nowy sezon, my robimy to…”

W piątek 19 października, o 21:00 na antenie Radia Meteor będziecie mogli usłyszeć pierwszy odcinek drugiego sezonu audycji smakuwa.

Po kilku miesiącach przerwy od siebie i od studia, wracamy do was z nową energią i muzycznymi znaleziskami, które towarzyszyły nam przez wakacje.

W najnowszym epizodzie porozmawiamy o zespole Wojtka Łucznika, który był naszym gościem w jednym z odcinków poprzedniego sezonu. Syndrom Paryski, bo o nich właśnie mowa, to trio z Poznania, które w zeszłym tygodniu wydało singiel zatytułowany „Nie dawaj mi rad„. Posłuchamy właśnie tego utworku, zamienimy parę słów o innym poznańskim składzie oraz raz na zawsze rozstrzygniemy, czy lepsze są teksty w języku polskim czy też angielskim. W sekrecie zdradzimy Wam, że Wojtek odwiedzi nas w następnym odcinku i zaprezentuje exclusive track, który nie pojawi się na nadchodzącej epce Syndromu. Jest to więc j e d y n a okazja by zapoznać się z tym utworem.

Pogadamy także o mixtejpie Lato w gettcie, który ostatnio wyjątkowo wpadł nam w ucho, a o którego twórcach nie udało nam się znaleźć żadnych informacji. Na dobitkę przeniesiemy się do Los Angeles, gdzie od jakiegoś czasu toczy się wojna pomiędzy Kanye Westem i Drake’iem.

W takim razie do usłyszenia w piątek. A jeśli macie już jakieś plany na piątkowy wieczór, wpadajcie na nasz profil na mixcloudzie, na którym w sobotę pojawi się audycja.