Recenzja kanału „Sfilmowani”

Film, a w szczególności dobry film, to rozrywka dla każdego. Jedni lubią filmy detektywistyczne, kryminalne, a inni horrory lub komedie romantyczne. Każdy film jest dobrym filmem, gdy widz przyjemnie spędza z nim czas i choć trochę zatraca się w wykreowanej rzeczywistości. Włączając stronę kina, czy platformy VOD częstą trudnością jest znalezienie odpowiedniego filmu. Na tę dolegliwość jest jedna, całkiem dobra recepta, a mianowicie SFILMOWANI. 

źródło:youtube.com

Kim są Sfilmowani?

W dużym skrócie to kanał na YouTube, który liczy 200 000 obserwatorów i ponad 750 materiałów wideo. Charyzmatyczni prowadzący – Agnieszka i Dawid – podczas swoich przenikliwych rozmów w błyskotliwy sposób recenzują polskie, jak i światowe premiery filmowe.

źródło: youtube.com

Co można znaleźć u Sfilmowanych?

Przede wszystkim wiele wartościowych recenzji nowopowstałych filmów, które dopiero co weszły do kin lub ukazały się na platformach VOD. Oprócz tego prowadzący oferują fenomenalne podsumowania roku, czy plebiscyty na najlepsze lub najgorsze filmy. Ciekawymi playlisatmi są również te, które przedstawiają filmy nagrodzone Oscarami. To ułatwia proces poszukiwania ambitnych produkcji.

źródło: www.youtube.com

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Dla wszystkich fanów filmowych przygód, którzy chcą poszerzyć swój zasób słów związanych z tym tematem, polecam przejrzeć playlistę pod tytułem „Słowniczek filmowy”. W tych kilku krótkich materiałach Agnieszka i Dawid przedstawiają filmowy slang. Ciekawe są również filmy z kategorii „Paździerz”. W recenzjach tego typu można spodziewać się dużo śmiechu, zabawy i mimo wszystko konstruktywnej krytyki. 

Sfilmowani to kanał, który w bardzo merytoryczny sposób przedstawia filmy, zaciekawiając widza, a przy tym zostawiając mu przestrzeń do wyrobienia własnej opinii. Moim zdaniem to jeden z atrakcyjniejszych kanałów na polskim YouTube, który tworzy niebanalny content.