Poniedziałek należał do żużla i MMA

Planeta Sportu 26.03.2018

Prowadzą: Maciej Brzeziński, Natalia Kowalczyk
Realizuje: Hubert Weydmann

W poniedziałkowej Planecie Sportu mieliśmy dwóch gości. Pierwszym z nich był trener PSŻ-u Poznań, Tomasz Bajerski, który opowiedział o przygotowaniach Skorpionów do zbliżającego się coraz większymi krokami sezonu. Padła też jasna deklaracja ze strony szkoleniowca, że celem minimum na 2018 rok jest zakwalifikowanie się do fazy play-off, aczkolwiek wielkim marzeniem sztabu szkoleniowego jest walka o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej.

W drugiej części programu nasze studio odwiedziła czołowa reporterka mieszanych sztuk walki w Polsce, reprezentująca portal MMA Rocks, Magdalena Dubert. Nie zabrakło podsumowania ostatnich występów  zawodników rodem z Poznania, a także przewidywań na najbliższe miesiące.