Hardcore w drugim sezonie MW2

Od czasu wydania Call of Duty: Modern Warfare II, gracze prosili o tryb Hardcore, który był zauważalnie nieobecny w grze w momencie premiery aż po dziś dzień. Infinity Ward ujawnił, że Hardcore trafi do gry podczas nadchodzącego Sezonu 2, który rozpocznie się w przyszłym miesiącu.

Hardcore
Źródło: www.oneesports.gg

Wiadomość ta pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak Infinity Ward ujawniło kilka szczegółów na temat nadchodzącego sezonu. Nastąpi powrót Resurgence w Warzone 2.0, Ranked Play, nowe tryby gry wieloosobowej, nowe mapy i bronie oraz wiele więcej. Do innych zmian należą:

  • uczynienie z gułagu w Warzone 2.0 walki 1v1, zamiast 2v2, jak to było od premiery,
  • łupy z poległych wrogów w Warzone 2.0 będą teraz unosić się na podłodze, zamiast pozostawać w plecaku oponenta.

Wiele z tych zmian jest mile widzianych, ale powrót Hardcore jest najbardziej ekscytującą aktualizacją nadchodzącą do Sezonu 2.

Zamieszczony przez Infinity Ward tweet ogłaszający tę wiadomość ma już więcej polubień niż pozostałe ujawniające informacje o Sezonie 2. Jeśli chodzi o to, jak będzie wyglądał Hardcore w Call of Duty: Modern Warfare 2, pozostaje to tajemnicą. Ale jeśli „brak HUD-u” jest jakąkolwiek wskazówką, będzie to klasyczny tryb Hardcore, który fani pokochali w wielu tytułach Call of Duty. Dla wtajemniczonych, tryb Hardcore zazwyczaj zawiera brak HUD, znacznie szybszy TTK i więcej, co czyni go ogólnie trudniejszym trybem gry typu deathmatch. 

***

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe