Autorka „Wychodząc z ukrycia” z wizytą

Każdy ma jakieś marzenia. Jedni chcą przemierzyć Europę rowerem, inni chcą spędzić rok na Nowej Zelandii. Jednym się udaje, drugim nie. Jej się udało. Ewa Olchowa marzyła o wydaniu własnej książki i tego dokonała.

Jej debiutancka powieść,pierwsza część sagi Zrodzona ukazała się w 2018 roku. Wychodząc z ukrycia opowiada historię Rose, która będąc niemowlęciem została porzucona przez własną matkę. Trafiła pod opiekę babci w Londynie. Dziewczyna od zawsze wie, że jest inna. Pewnego dnia cały jej świat wywraca się do góry nogami. Odkrywa coraz to nowe sekrety i tajemnice, przybliżające ją do zrozumienia kim jest. Jednak co się stanie gdy spotka istoty podobne do siebie?

Historia o miłości, odnajdywaniu siebie, przyjaźni i dojrzewaniu. Właśnie tak jednym zdaniem można opisać literacki debiut Ewy Olchowej. 

8 listopada będzie miała swoją premierę kolejna odsłona przygód Rose – W świecie Łowców. Co tym razem przygotowała dla czytelników autorka? Czego bohaterka dowie się o sobie? Jak to się stało, że pisarka sama wydała swoją książkę? Na czym polega self-publishing?

Na to i na wiele innych nurtujących pytań znajdziecie odpowiedź w poniższej rozmowie z autorką powieści.