Studencka Wiosna zawita w Poznaniu

Razem z Weroniką Młynarczyk i Martyną Juszczak z Niezależnego Zrzeszenia Studentów rozmawialiśmy o Studenckiej Wiośnie.

Czyli o wydarzeniu, które łączy ciekawe warsztaty ze świetną klubową zabawą. Dziewczyny przybliżyły nam terminarz oraz szczegóły  każdego z mini-eventów. Jedną z większych atrakcji, a przynajmniej zapowiadającą się najsmakowiciej, jest studencki konkurs kulinarny. Weronika, która jest koordynatorką „Kulturalnie Kulinarnych” zdradziła więcej szczegółów dotyczących uczestnictwa oraz degustacji dań.

Studencka Wiosna rozpoczyna się już w czwartek, a zakończy się 14 kwietnia podczas finału Studenckich Poniedziałków w klubie Pod Minogą.

Zapraszamy do przesłuchania naszej rozmowy oraz zachęcamy do wzięcia udziału w całym wydarzeniu.

Olga Pilarczyk, Weronika Młynarczyk, Martyna Juszczak, Adam Mikołajczyk