Pomagamy bez granic i szukamy wymarzonej kariery!

Marta Wawrzyniak (w środku) z naszymi dziennikarzami – Agatą Ciesielską i Konradem Wasiakiem

Nasz czwartkowy SMM pełen był gości! Pierwsza godzina minęła nam w towarzystwie Marty Wawrzyniak z Studenci UAM bez Granic . Projekt ten to część działalności Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej przy Wydziale Studiów Edukacyjnych. W tegorocznej edycji grupa studentów zorganizowała wyjazd na odległy Madagaskar, aby tam za pomocą zabawy uczyć dzieci ze szkoły St. Joseph College w Ambohidratrimo. Projekt został nagrodzony I nagrodą podczas Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszy Projekt Roku, organizowanego przez Studencki ruch naukowy – StRuNa, w kategorii Wyprawa Roku!

Jak wygląda realizacja takiego wyjazdu? W jaki sposób możecie się zaangażować? M.in. te pytania i jeszcze więcej odpowiedzi w naszej rozmowie:

Alicja Jastrzębska (w środku) z naszymi dziennikarzami – Konradem Wasiakiem oraz Agatą Ciesielską

Za to w drugiej godzinie wraz z Alicją Jastrzębską rozmawialiśmy o Targach Zawodów Online, czyli nowej możliwości rozwoju Waszej ścieżki kariery! W ramach strony internetowej tego projektu możecie rozwiązać test predyspozycji zawodowych, umówić się na sesję couchingową, a także zapisać się na jedno z wielu ciekawych wydarzeń online.

Co to jest job shadowing? Czym jest Biblioteka Zawodów i jak możecie z niej skorzystać, siedząc w cieplutkim domu? Jak się spotkać z prawdziwym couchem?  Posłuchajcie naszej rozmowy!