Ubisoft+ – katalog gier niezależnych

Każdy z nas chociaż kojarzy markę Ubisoft, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, ciągle się rozwijając. Co nowego pojawiło się w ostatnim czasie na platformie?

Źródło: store.ubi.com

Ubisoft wprowadza katalog gier niezależnych do swojej usługi abonamentowej Ubisoft+. Znajdują się tam już gry m.in. „The Last Friend”, tytuł opracowany przez The Stonebot Studio (bijatyka chodzona z elementami Tower defense) oraz „A Normal Lost Phone”, interaktywna gra fabularna opracowania Accidental Queens, bazująca na przygodówkach „Life is Strange” czy „Gone home”.

Źródło: store.ubi.com

Ubisoft wita cztery kolejne tytuły indie „Astrologaster” od Nyamyam (przygodówka z elementami horroru), „Evan’s Remains” od Maitan69 (gra logiczno-zręcznościowa inspirowana japońskimi powieściami graficznymi) , „Fell Seal:Arbiter’s Mark” stworzone przez 6 Eyes Studio (taktyczna gra turowa RPG osadzona w świecie fantasy z odrobiną steampunku) oraz „Lake” od Gamious (gra przygodowa z otwartym światem i widokiem TPP, osadzona w USA w latach 80. XX wieku). Każdy więc znajdzie coś dla siebie w propozycjach przedstawionych przez markę.

Źródło: store.ubi.com

Każda gra będzie dostępna w Ubisoft+ przez minimum sześć miesięcy, a kolejne gry indie będą regularnie dodawane do katalogu. My jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze tytuły się pojawią. Jedno jest pewne—Ubisoft, dodając kolejne, z pewnością interesujące tytuły, przyciąga większą ilość graczy. Czekacie na jakiś tytuł, czy może ogrywacie te, które już są?

Jeśli chcesz poczytać więcej na temat gier i technologii zapraszamy tutaj -> meteor.exe