Smokepurpp w poznańskiej Tamie

 

Wielkimi krokami zbliża się święto dla poznańskich fanów soundcloudowych brzmień. 24 lutego w poznańskiej Tamie pojawi się Smokepurpp, który z całą pewnością zapewni nam koncert godny zapamiętania.  Raper, który początkowo był mocno kojarzony z członkostwa w dobrze nam znanym Gucci Gang z Lil Pumpem na czele, postanowił zaprezentować polskiej publiczności swoją solową działalność. Pojawi się on w Europie w ramach Lost Planet Tour.  Warto podkreślić, że występy w Poznaniu, Gdańsku oraz w Warszawie będą pierwszymi gigami artysty w kraju nad Wisłą. Na co czekacie? Czasu coraz mniej, a bilety ciągle ubywają! Sam muszę przyznać, że jestem bardzo mocno podekscytowany tym eventem. Na pewno możecie spodziewać się relacji na naszej stronie. Jeżeli nie wiecie jak spędzić posesyjny czas to wpadajcie do Tamy 24 lutego, na pewno nie będziecie tego żałować! ESKEEEEEEETIT

Kilka słów o artyście od organizatora:

Trap, rap, bling i diamenty – czyli Omar Pineiro aka Smokepurpp w skrócie. Młody gniewny z zapleczem hitów na koncie (zaczynając od „Audi”, „Bless Yo Trap” czy „123”) i zestawem tracków z największymi nazwiskami (Travis Scott, Juicy J, Murda Beatz, Lil Yachty czy Offset).
Jedna trzecia super-grupy Gucci Gang, razem z Lil Pump i Gucci Mane. Oficjalnie skład pod tą nazwą ujrzał światło dzienne wśród ogłoszeń tegorocznej Coachelli, a fani z całego świata już wyczekują ich następnego ruchu. Smokepurrp’a i Lil Pump’a łączy długa i owocna historia współpracy. Wcześniej „Gucci Gang” proroczo pojawiał się m.in. w numerze Lil Pumpa pod tą samą nazwą i w „Phantom” Purppa.
Pierwszy klip Smokepurrpa pojawił się w 2014 roku. Zaledwie kilka lat później, w samym 2018 zebrał na koncie 325 milionów streamów na Spotify. Pierwsze sukcesy zaliczył na SoundCloud dzięki numerom „Ski Mask” i „Audi”. Niedługo po tym pojawił się pierwszy komercyjny, hitowy mixtape „Deadstar”.

Milionom fanów Smokepurrpa nowy rok niesie nowy projekt. Zgodnie z zapowiedziami – i za to na maxa trzymamy kciuki – bardzo możliwe, że przyniesie także nowy album, „Deadstar 2”!