Rzut za 3| Limited Edition

Rzut za 3 – 20.02.2019.

Tych, którzy sesyjne zmagania mają już za sobą, jak i wszystkich pozostałych, zachęcamy do zapoznania się z najnowszą odsłoną „Rzutu za 3”! Jak nastroje? Czy tak samo jak my, też jesteście spragnieni koszykarskich newsów? Na pewno tak, a więc zapraszamy na pokład, pod którym czekają na was m.in. Nasz Bosman i dzisiejszy solenizant, Sir Chuck Barkley, Zwierzchnik Królewskiej Floty All Star Enbiej, LeBron James, czy Giannis „Janusz” Antetokounmpo.. Hmm, czy poprawnie napisałem to nazwisko? Chyba wystarczy już zapowiedzi, czas na krótki brief newsów, o których będziemy mówić.

W specjalnym wydaniu, gdzie większości słuchaczy Radia Meteor bliżej jest na stok narciarski i urlopowe atrakcje, nasze trio przeniesie się do pokoi najlepszych analityków NBA, by podsumować Trade Deadline. Czy elektryzowałyby was transfery z udziałem nazwisk takich jak: Gasol, Harris, Mirotić? Pewnie, nas także, a to tylko niektóre z „ciasteczek”, które wymsknęły się nieuważnym GM-om z pudełka. Powiemy również o największej chyba niespełnionej woj-bombie, czyli transferze z udziałem Anthony’ego Davisa i 3/4 składu Lakers, oraz kto najbardziej straci na tym, że nie doszła ona do skutku.

Ale ale, te teoretyczne spekulacje potrafią być nużące, więc nie zabraknie rozrywki na najwyższym streetballowym poziomie, ponieważ w drugiej części audycji przygotowaliśmy dla was podsumowanie Charlotte All Star Weekend! Czy byliście świadkami emocjonującego skills czelendż, z udziałem młodego, utalentowanego narybku, a może widzieliście wsad Hamidou Diallo nad Shaqiem? Nie? W takim razie nie znajdziecie lepszej alternatywy, jak najnowszy Shoot for 3 (oczywiście jak zawsze w rytm miksu świeżych bangierów i hip-hopowych klasyków). Będziemy czekać na was wyjątkowo w środowy wieczór o godzinie 19-tej na antenia Radia Meteor, jak i na naszym profilu w serwisie Mixcloud! Peace!