Dźwiękiem po…Islandii

Wraz ze zmianą pory z popołudniowej na wieczorną, zmodyfikowałyśmy lekko audycję!  Przynajmniej staramy się, aby była ona spokojniejsza, może bardziej melancholijna. Dlatego Islandia nie zawiodła w żadnym aspekcie. Wspaniała, pełna delikatności, lekkiego przyjemnego chłodu kraina sprawiła, że audycja była naprawdę wyjątkowa. Tak też się wydarzyło za sprawą naszego gościa. Weronika Jaworowska to niesłychanie charyzmatyczna osoba, fascynatka krajów skandynawskich, przede wszystkim Islandii. Współzałożycielka jedynego polskiego fanpage’a zespołu Sólstafir. Jak już wspomniałyśmy była to audycja dosyć wyjątkowa, bo naszego gościa niestety nie mogło być z nami ze względu na to, że nie przebywa w Poznaniu, ale wysłała nam wyczerpujący list o swojej przygodzie z zespołem i językami skandynawskimi. Obiecała jednak, że odwiedzi nas niedługo i dowiemy się wszystkiego z pierwszej ręki. Poza tym czytałyśmy wiadomości głosowe naszych słuchaczy, jak i krótkie listy z miłymi podziękowaniami za audycję.

A teraz kilka klimatycznych zdjęć, które Weronika wysłała, aby podzielić się z nami swoją przygodą z Islandią. Nas przekonała na wylot (na Islandię) a jak jest z Wami?

 

 

 

 

A to zdjęcie z…{proszę o aplauz i okaz podziwu} z Zespołem Sólstafir!!!!

 

 

Kochani, słyszymy się w każdy poniedziałek o 22:00 do końca października, a od listopada w co drugi poniedziałek, tez o 22:00!

Czekamy na Was na www.meteor.amu.edu.pl/player

Kamila i Helena!!!! <3