Red Dead Redemption 2, Crunch, Polsat Games, Fallout 76 – #piksele

#piksele powróciły! Mateusz Stasiak, Kamil Malicki i Patryk Sałacki opowiadają o zbliżających się premierach, kolejnej frustrującej edycji serii FIFA i wszystkim, co ciekawe i ważne w świecie gier.

Po ponad czterech miesiącach niebytu na antenę Radia Meteor powróciły #piksele, czyli audycja o największym stężeniu gier na centymetr kwadratowy! W pierwszym odcinku nowego sezonu naszym gościem był Patryk Sałacki, a tematów do rozmowy było co niemiara.

Zdecydowanie najważniejszą kwestią, którą poruszyliśmy w tym odcinku była zbliżająca się premiera Red Dead Redemption 2. Dyskutowaliśmy o tym, czy studio Rockstar nie ugnie się pod ciążącą nad nimi presją oraz o tym, jak naszym zdaniem będzie w RDR 2 wyglądał tryb multiplayer.

Red Dead Redemtpion 2

Mówiąc o Red Dead Redemption 2 omówiliśmy też zjawisko „crunchu”, które występuje, kiedy deweloperzy przy zbliżających się premierach swoich gier spędzają w pracy zdecydowanie zbyt dużo czasu.

Naszej uwadze nie umknął również start nowego kanału telewizyjnego Polsat Games, a na koniec krótko omówiliśmy zbliżający się tytuł Bethesdy, a mianowicie Fallout 76, jak również nie odmówiliśmy sobie przyjemności ponarzekania na nową FIFĘ 19.

Posłuchajcie tego odcinka!