Nowości od duetu Kwiatki – posłuchajcie singla „Netflix”

Ola i Adam, czyli toruński duet Kwiatki dzielą się nowymi efektami swojej współpracy muzycznej. Zobaczcie teledysk do ich nowego singla – Netflix!

Muzyczne Kwiatki, czyli duet Oli i Adama z Torunia

Ten zespół mieliście okazję już poznać, jeśli śledzicie muzyczną odsłonę Radia Meteor, bowiem Adam i Ola gościli rok temu w meteorowym Magazynie Muzycznym. Wtedy przyjechali do nas tylko z EPką. Od tego czasu wiele się u nich zmieniło.

Kwiatki w Magazynie Muzycznym – posłuchaj wywiadu

Przede wszystkim na początku tego roku Kwiatki dołączyły do projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Pod jego szyldem wydali singiel Nie Lubię Róż, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem zarówno fanów, jak i branży muzycznej.

Kwiatki – Nie Lubię Róż, posłuchaj!

Kwiatki działają coraz prężniej. Jesienią wyruszyli w swoją pierwszą mini trasę koncertową, podczas której zagrali z Rebeką oraz podczas Festiwalu Tak Brzmi Miasto w Krakowie. Teraz przyszedł czas na kolejne, muzyczne nowości!

Nowy singiel zespołu Kwiatki – Netflix, zobacz teledysk!

Netflix to nowy singiel toruńskiego duetu. Opowiada on o perypetiach młodego człowieka, który zmaga się z wyzwaniami wynikającymi z podjęcia przez niego swojej pierwszej pracy, która jak wiemy, nie zawsze wiąże się z zadowoleniem i… dobrymi zarobkami.

Netflix to również chwytliwe wersy Oli oraz charakterystyczne, taneczne brzmienie, za które odpowiada Adam. Wszystko to składa się na przebój, który nie wyjdzie Wam z głowy. Sprawdźcie!