W każdym dostrzec człowieka

Marta Czajkowska i Dominika Fajka – działaczki społeczne z II LO pomiędzy naszymi meteorowymi dziennikarkami

U Olgi Pilarczyk i Zuzanny Jezierskiej w poniedziałkowym Studenckim Magazynie Miejskim kilka podniosłych treści z drobinką świątecznego klimatu, zakończone wnioskiem, że mamy prawo do… szczęścia!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (czyli święta nas wszystkich!) w studiu gościły działaczki z projektu „W każdym dostrzec człowieka” – dziewczyny opowiedziały w jaki sposób realizują i popierają Prawa Człowieka, niszcząc bariery międzyludzkie w społeczeństwie.

W międzyczasie w eterze popłynęły sonda o zwyczajach świątecznych i reportaż o kulturze głuchych. I mimo że nie puściliśmy (jeszcze!) żadnej świątecznej piosenki, to Zuzanna opowiedziała, jak powiedzieć „Kocham Cię” po migowemu.

Mamy nadzieję, że wykorzystacie dzisiejsze fakty i fakciki, przyjdziecie na spotkanie „W każdym dostrzec człowieka” (link poniżej) i będziecie pamiętali o tym, żeby być szczęśliwymi!

https-www-facebook-com-w-każdym-dostrzec-człowieka-257771958260437