Gry o sportach zimowych, ścigałki i The Game Awards 2018 – #piksele

Deluxe Ski Jump 2

#piksele – 23.11.2018

Prowadzący: Kamil Malicki i Mateusz Stasiak

Gość: Bartosz Łojewski

Realizator: Jędrzej Furmann

Te #piksele pełne będą wspomnień i nostalgii, choć nie zabraknie także aktualnych tematów. Porozmawiamy o grach, które nawiązują do sportów zimowych, grach wyścigowych (w końcu wrócił!), a na koniec przyjrzeliśmy się nominacjom do tegorocznych The Game Awards.

Zima za pasem, a więc jest to idealny czas, by porozmawiać o grach podejmujących tematykę sportów zimowych. Jeżeli takie tytuły jak Deluxe Ski Jump, NHL i Winter Sports nie są Wam obce, koniecznie posłuchajcie naszych wspomnień i zanurzcie się w morzu nostalgii.

A jeżeli nie macie dość wspomnień, to w kolejnej części programu, wzięliśmy na tapetę gry wyścigowe. Robert Kubica powrócił do Formuły 1, a my wracamy wspomnieniami do czasów świetności takich gier jak Need for Speed, Colin McRae Rally czy Test Drive Unlimited.

I na koniec, jako miłośnicy hazardu, nie mogliśmy przegapić okazji, by się o coś założyć. Gala rozdania nagród The Game Awards 2018 już 6 grudnia, a w tym odcinku „obstawiamy”, która gra wygra w poszczególnych kategoriach. To, jak bardzo nie znamy się na grach i kto odgadł najmniej laureatów, usłyszycie w kolejnym odcinku #piksele, na który już teraz Was zapraszamy!

Posłuchajcie tego odcinka!