Bestsellery Steam – 22-28 sierpnia

Najlepiej sprzedającą się grą na Steam został Upadek Światła, czyli rozszerzenie do sieciowego FPS-a Destiny 2. Dodatek zadebiutuje 23 lutego przyszłego roku i obecnie można kupić go wraz z roczną przepustką sezonową.

Kolejne miejsce okupuje Total War: WARHAMMER III w związku z otwarciem 23 sierpnia bety gigantycznej kampanii Immortal Empires. Łączy ona wszystkie trzy gry z serii w jeden, ogromny świat. Twórcy udostępnili FAQ, w którym odpowiadają na mnóstwo pytań, które pojawiły się po rozpoczęciu bety. Również tego dnia zadebiutowało rozszerzenie Champion of Chaos (które jest na 6 miejscu listy), dodający m.in. nowe jednostki oraz mechaniki.

O dwa oczka spadł komputerowa edycja Marvel’s Spider-Man oraz Cult of The Lamb. Siódme miejsce należy do F1 Manager 2022, które premierę będzie miało 30 sierpnia i obecnie można nabyć preorder z 10 % zniżką. Na ósmym znalazła się edycja GOTY Sekiro: Shadow Die Twice, które wraz z wieloma produkcjami Activision są przecenione jeszcze do 5 września. Dziewiąte miejsce ma mocno wyczekiwane Hogwarts Legacy, zaś ostatnie – NARAKA: BLADEPOINT, aktualnie przecenione o połowę.

Tak prezentuje się pełna dziesiątka bestsellerów Steam:

steam
źródło: SteamDB

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe