Pezet w mobilnym świecie – Rap Game: The Strife

Nikogo już nie dziwi, że raperzy oprócz robienia muzyki zajmują się innymi działalnościami, które mają promować ich marki osobiste oraz przynosić dochód. Jednak tym razem oprócz własnej serii ubrań, czy produktów spożywczych, świat hip–hopu dostarczył nam coś jeszcze. Rap Game: The Strife czeka na to by dostać się na wasze telefony.

Rap Game
źródło: Rap Game: The Strife

Darmowa gra mobilna może spodobać się nie tylko fanom warszawskiego rapera i ulicznych brzmień. W rozgrywce mogą zatopić się fani budowania własnych lokacji, a nawet rywalizacji, do której możemy się odnieść, dzięki międzynarodowemu rankingowi. Sam Pezet mówi o nowej produkcji:

Rap Game to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę „bijatyka”, trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja.

Gra ma stawiać na stały rozwój i aktualizacje mające dostarczyć nam więcej rozrywki i wrażeń. Właśnie dlatego, stale możemy spodziewać się wielu nowych ruchów ze strony polskiego startupu HardCode Studio, które stworzyło grę. Jest ona dostępna w Google Play i na App Store, ale śmiało można ją pobrać korzystając z tego linku: https://rapgame.pl.

W Rap Game: The Strife gracz eksploruje świat, w którym pokonuje atakujących go wrogów, gasi pożary czy pomaga mieszkańcom, jednocześnie uważając na czyhające zagrożenia. Za zdobyte osiągnięcia otrzymuje wirtualne pieniądze, które może wykorzystać na budowę studia nagraniowego, ulepszenie bohatera, nowe ubrania czy boostery ułatwiające grę. Musi również skompletować magentowe winyle, skrzętnie ukryte w różnych zakamarkach. Potyczka odbywa się w ciekawych, zróżnicowanych tematycznie levelach, odzwierciedlających kolejne etapy kariery gracza. Zaczynamy od Ursynowa – miejsca, które ukształtowało bohatera i jego talenty, następnie trafiamy do pierwszej pracy – industrialnej przestrzeni portowo-magazynowej, by następnie trafić do japońskiej stolicy, pełnej świetlistych neonów. Kolejne levele zostaną zaprezentowane już wkrótce, a poukrywane w nich easter eggi i nawiązania do hip-hopowej kultury na pewno zaintrygują wszystkich graczy.


Świat raperów–biznesmenów zaskakuje na każdym kroku, czego możemy jeszcze się po nich spodziewać? Hodowli jedwabników? Oficjalnej Polskiej Szkoły Raperów? Pozostało nam cierpliwie czekać na więcej nowości, a tymczasem ogrywamy omawiany tytuł. Rap Game: The Strife promowana jest przez Pezeta nowym utworem, którego możecie posłuchać na YouTube i portalach streamingowych.

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe