O pasji w klubie i kuchni

„Pasja większa niż życie”

Tekst, który zaprezentowała nam Aleksandra Kłosowska z zaprzyjaźnionego BUC-a, przybliżył jak praca DJ-a wygląda z innej strony. Z Olą zgodnie stwierdziliśmy, że mało kto docenia oddanie osób grającym nam – bawiącym się w klubach, a przecież ich praca nie polega tylko na puszczaniu muzyki. Kolejny artykuł mówił o równie istotnej rzeczy dla studentów i nie tylko – stołówki na wydziałach. „Misja stołówka” to ocena wszystkich jadłodajni na Kampusie Morasko. Marcelina Buk przetestowała każdą z nich i powiedziała nam jak się prezentują. Więc porozmawialiśmy o tym co studenci lubą najbardziej: dobrej muzyce i dobrym jedzeniu tuż pod nosem.

Zabawa Cafe z Mariuszem Borkowskim

W drugiej godzinie mówiliśmy o tym jak założyć swój biznes i spełniać marzenia. Przed mikrofonem zasiadł z nami Mariusz, który otowrzył z narzeczoną kawiarnię o bardzo zabawnej nazwie – Zabawa Cafe. Powiedział nam czy otwarcie biznesu w tak młodym wieku jest trudne, co było największym wyzwaniem i jakie jest jego ulubione ciasto. Przeprowadził z nami także konkurs specjalnie dla Was.

Jeżeli z jakiegoś powodu przegapiliście rozmowy są dostępne i możecie ich posłuchać już teraz.

Materiał przygotowały:

Dominika Pasja, Ewa Blank i Antonina Nikodem

Realizacja:

Maciej Markowski i Aleksandra Mrozowicz

Goście:

Aleksandra Kłosowska (Bardzo Uniwersyteckie Czasopismo), Mariusz Borkowski (Zabawa Cafe)