Dlaczego warto wybrać się na Melt Festival?

Już 19 lipca niespełna półtorej godziny od Berlina odbędzie się jeden z największych (a na pewno najlepszy składem) festiwali muzycznych w Europie! Podczas trzydniowego wydarzenia w scenerii industrialnego muzeum Ferropolis zobaczyć będziecie mogli takie gwiazdy, jak: A$AP Rocky, Bon Iver, Bonobo, Four Tet, Honey Dijon, Jorja Smith, Kaytranada, Leon Vynehall, Mall Grab, Masego, Octavian, Ross From Friends, Skepta, Slowthai, Solomun czy Yung Lean.

Garść informacji:

• kiedy? – 19-21 lipca 2019r.
  • gdzie? – Ferropolis, Gräfenhainichen, Niemcy
  • za ile? – obecnie bilety kosztują 134 euro, ale jeśli zakupicie je w czwórkę, to razem zapłacicie tylko 499 euro.

Na festiwal możecie dojechać z Berlina samochodem, busem bądź pociągiem, a na miejscu czekać na was będzie pole namiotowe lub inne, wygodniejsze opcje noclegowe.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Melt Festival, ich FB bądź w festiwalowej apce (IOS / Android)!