Przyjaźń, muzyka, pasja – Brodacze Live Act

Razem można więcej!

 

Życie dzielimy zazwyczaj na kilka sfer. Praca, rodzina, przyjaźń czy miłość. Wszystko to tworzy zawsze niepowtarzalny wzór, na którym opiera się nasze istnienie. Czy na bazie tych jakże dostojnych odczuć można coś stworzyć wspólnie? Ile w życiu jest przypadku, a ile planowania i ciężkiej pracy? W czwartkowej odsłonie Studenckiego Magazynu Miejskiego naszym gościem był Kamil Neumann z zespołu Brodacze Live Act, który opowie Wam między innymi jak było w ich przypadku.

SMM

W skład grupy wchodzą Kuba Kałamaja, Wojciech Kucharski i właśnie Kamil Neumann. Muzyka jaką tworzą to pełne brzmienia electro/instrumentalne live akty, które przyjęły się z wielkim uznaniem i cieszą się niesłabnącą popularnością. Młodzi przyjaciele słynący ze swoich bród, podbijają kultowe kluby w całym kraju, a to dopiero początek! Po trasie, na której znalazły się między innymi ostrowska słynna Stara Przepompownia, kaliski  Urwany Film, czy warszawskie Palladium, będą kolejne ciekawe miejsca. Dalsza część trasy już po nowym roku, ale nie będziemy zdradzać Wam tutaj wszystkiego. Możemy za to powiedzieć, że Brodacze Life Act mieli okazję supportować takie gwiazdy jak Łąki Łan i Lao Che.

SMMAgnieszka Mieszczanowicz, Ania Karbowska i Piotr Feler, wzięli naszego radiowego gościa w krzyżowy ogień pytań. Dowiedzieliście się zarówno wielu faktów, ale też ciekawostek i zabawnych sytuacji związanych z występami na scenie.  Usłyszeliście też jak wszechstronną osobą jest Kamil.

Jeśli nie mieliście okazji słuchać audycji na żywo, to jest już ona poniżej!