OFF Festival 2019 coraz bliżej

Wraz z nasilaniem się upału na zewnątrz zbliża się kolejna edycja OFF Festival! Już 2 sierpnia zapraszamy Was do Doliny Trzech Stawów w Katowicach, gdzie odbędzie się 14. edycja festiwalu. Czego możemy spodziewać się w tym roku?

Trzeba przyznać, że line-up nie zawodzi. Usłyszymy zarówno najciekawsze nowe projekty polskiej sceny alternatywnej ostatnich lat jak Niemoc, Wczasy czy Tęskno, ale także niepozorne jeszcze, choć już nostalgiczne, Cudowne Lata oraz świetnie przyjęty solowy debiut Hani, która z jakiegoś powodu Rani. Obok nich pojawią się już wyjadacze sceny klasy Dezertera, fenomenalny powrót surowych Daughters, ale też taneczne brzmienia Foals, a także chłód (na takie temperatury jak znalazł) Lebanon Hanover.

To oczywiście nie wszystko, a festiwal ten swoim doborem artystów potrafi zaskoczyć niejednego uczestnika. OFF Festival to przede wszystkim możliwość zderzenia się z muzyką nieznaną, świeżą, intrygującą. My już nie możemy się doczekać i mamy nadzieję, że starczy nam sił i czasu na jak najwięcej koncertów.

Po bilety oraz więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę festiwalu oraz wydarzenie na Facebooku. Nie przejdziecie obok tych brzmień obojętnie!