Najbliższy tydzień pełen wrażeń – meteor.exe

Prowadzący: Michał Materka, Adam Burmistrzak

Realizator: Maciej Markowski

W dzisiejszym Meteor.exe dzielimy się z Wami dużą ilością nowinek ze świata gier, ale również zapowiadamy bardzo ważne wydarzenie dla fanów motoryzacji.

Naszą audycje rozpoczęliśmy od zapowiedzi wielkiego eventu. Mowa oczywiście o Poznań Motor Show. W ostatni weekend marca miłośnicy czterech kółek zbiorą się na Targach Poznańskich, a wraz z nimi nasza ekipa reporterów. Nie możecie tego przegapić!
Głównym tematem naszej dyskusji był przede wszystkim rewolucyjny wynalazek Google Stadia, czyli tak zwany Netflix dla graczy. Ukazaliśmy jego zalety i wady, a także przy pomocy naszego gamingowego oka przepowiedzieliśmy jego szanse na sukces.

Pozostały czas był poświęcony luźnym rozmowom na temat mikropłatności. Dodatkowo omówiliśmy szeroko obecne zmiany w Overwatch po wejściu ostatniego, dużego patcha oraz przedstawiliśmy trzydziestego już bohatera tej futurystycznej strzelanki – Baptiste.  Na koniec doszło do recenzji Rainbow Six Siege.

Pamiętajcie, że niedługo rusza T-Mobile Liga Akademicka, w której bierze udział drużyna z naszego uniwersytetu. Nazywają się Koziołki UAM! Trzymamy za Was kciuki GL HF!

Zapraszamy do posłuchania naszej audycji!