Ms. Lauryn Hill

Ready or not here I come you can’t hide ?

Czy jesteśmy na to gotowi ?

Lauryn Hill – ikona muzyki współczesnej, wyjątkowa kobieta , zapisana w historii soulu i R&B.  Lauryn swoją karierę zaczynała z zespołem the Fugees, z którym na początku nie odnosiła większych sukcesów, jednak ich drugi album okazał się być strzałem w dziesiątkę. „The Score”, bo tak nazywa się jedna z najlepiej sprzedających się hip-hopowych płytek wszech czasów, zapewniła muzykom pozytywne opinie krytyków, miłość fanów na całym świecie i miliony sprzedanych egzemplarzy. Muzycy stworzyli także ponadczasowe covery, a 1997 roku The Fugees otrzymali nagrodę Grammy za cover „Killing Me Softly” Roberty Flack. Nagrody trzymały się muzyków bardzo kurczowo. Lauryn, mimo rozpadu zespołu, dalej kontynuowała swoją karierę i to z wielkimi sukcesami. Pierwszy album stworzony zupełnie solo – „The Miseducation of Lauryn Hill” wylądował na pierwszym miejscu U.S. Billoboard 200 i sprzedał się w prawie 8 milionach egzemplarzy. To się nazywa dobry start !

Legendarny album – „The Miseductaion of Lauryn Hill”, zawiera takie hity jak „ Everything is Everything”, „Doo Wop (That Thing)” czy „Ex Factor”. O sukcesie jaki osiągnęła Lauryn Hill świadczy aprobata ze strony Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji (NARAS; także The Recording Academy). Artystka otrzymała aż 5 nagród Grammy, a „The Miss Education of Lauryn Hill” został nazwany albumem roku.

Po długiej ciszy w karierze, wokalistka rusza z trasą koncertową po Europie i zamierza odwiedzić Polskę. Już 25 sierpnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będziemy mogli usłyszeć największe hity autorstwa Lauryn Hill jak i utwory z dorobku The Fugges, a to wszystko odbędzie się przy akompaniamencie live bandu.

Ready Or Not?

Bilety już w sprzedaży na Going https://going.pl/ms-lauryn-hill-w-katowicach i biletomat.pl https://www.biletomat.pl/hip-hop-reggae/ms-lauryn-hill-katowice-katowice-8288/

Do zobaczenia !