GIT Olimpiada powraca!

W najbliższą sobotę (01.10.2022) kolejny raz będziemy mogli oglądać zmagania członków działu Gier i Technologii. Pasjonujące rozgrywki na GIT Olimpiadzie będziemy mogli oglądać na YouTubie oraz Twitchu!

GIT Olimpiada
Źródło: meteor.exe

Do pełnych niespodziewanych zwrotów akcji gier oraz niesamowitych pojedynków, godnych najlepszych seriali, będziecie mogli zajrzeć już o godzinie 12. To już druga edycja naszych potężnych zmagań, pełnych emocji, łez, a nawet krwi! Tym razem zmierzą się ze sobą weterani zeszłorocznej edycji oraz nowi zawodnicy gotowi pokazać, na co ich stać! Różnorodne zestawienie gier, stale zmieniające się składy oraz rozgrywka na wielu platformach, zapewnią dynamiczność i emocje, które zostaną okraszone przez wspaniałe komentarze wprost ze studia realizacyjnego!

Od południa będziemy dostarczać wam najlepszą rozrywkę, bawiąc się przy tym świetnie i nie zapominając o zażartym duchu rywalizacji. GIT Olimpiada to wydarzenie, które łączy zapalonych graczy i pasjonatów technologii, ale przede wszystkim kolegów i współpracowników. Poniżej zamieszczamy tabelę przedstawiającą szczegóły sobotnich rozgrywek:

GIT Olimpiada
Źródło: meteor.exe

Zamieszczamy również odnośniki do miejsc, gdzie będzie można obejrzeć transmisję z tego wydarzenia: YouTube i Twitch. Serdecznie zapraszamy i czekamy na was! Dla niecierpliwych mamy również ofertę odnalezienia kilku zajawek i materiałów związanych z GIT Olimpiadą, wystarczy, że zaobserwujecie nasze wydarzenie na Facebooku.

Po więcej artykułów i newsów ze świata gier odsyłamy tutaj –> meteor.exe