Rzut za 3| Dzień JunioRa

Wyjście na kosza pokrzyżowała dzisiejsza deszczowa aura? Nic straconego!

Już dziś o 22 będziecie mogli posłuchać kolejnej odsłony audycji Rzut za 3, a powiemy sobie w niej między innymi o: decydujących meczach w finałach konferencji,  świecie LeBrona Jamesa, co do którego planów na przyszłość można by chyba napisać epopeję, czy też o niebezpiecznych tweetach GM-a Philadelphi 76ers. Naturalnie, głównym przedmiotem naszych rozważań będzie rozpoczynająca się konfrontacja Golden State z Cavs, a może powinienem dopisać: Golden State i JR Smith vs Cavs? Były zawodnik New York Knicks nie zachwyca w tych playoffs, ale nikt nie spodziewa się po nim zagrań poniżej pewnego poziomu.. czy na pewno? Tym, którzy nie widzieli dreszczowej końcówki wczorajszego meczu, pozwolimy jeszcze na chwilę błogiej nieświadomości 🙂
PS. Jak myślicie, czy klątwa garniturów Brona, o której często wspomina Damian, zostanie przełamana?

W tym odcinku spodziewajcie się również bardziej swobodnych tematów, którym dziś będziemy mogli poświęcić nieco uwagi, jak np. niektórym wątkom z 5. sezonu Game of Zones czy pomysłowi sklonowania LeKinga do gry u boku Uncle Drew w wizji playoffs 2040.

W imieniu całej redakcji Rzutu za 3 z okazji Dnia Dziecka życzymy naszym Słuchaczom jeszcze więcej beztroskich chwil na spędzenie ich w atmosferze koszykówki. Pamiętacie swój pierwszy kozioł, kosz, kicksy, albo pierwszy mecz NBA który obejrzeliście? Podzielcie się wspomnieniami w komentarzach!

Stay tuned!

Audycji możecie odsłuchać, tradycyjnie już, w serwisie MixCloud: