Rzut za 3| Trzęsienie ziemi!

„Rzut za 3″ – 1.02.2019 r.

Wieczorową porą ponownie zanurzyliśmy się w świat najlepszej koszykówki, aby w pełnym składzie porozmawiać o „Wojbombach”, które spadły na nas znienacka w ostatnim tygodniu. Zgodnie z obietnicą złożoną na Facebooku, przerwy muzyczne należały tym razem tylko do Was i Waszych wyborów!

Jeśli ktoś obstawiłby 7 dni temu, że Kristaps Porzingis opuści pokład tonących Knicks, trafiając jednocześnie do Dallas, to można stwierdzić, że z dużą dozą prawdopodobieństwa byłby on teraz milionerem. Ostatecznie wspomniany wcześniej Łotysz, Tim Hardaway Jr., Courtney Lee i Trey Burke przenieśli swoje talenty do ekipy Mavericks, a do Nowego Jorku zawitali DeAndre Jordan, Dennis Smith Jr. oraz Wesley Matthews. Kto wygrał ten trade? Nasze typy poznacie słuchając najnowszego podcastu!

All-Star Weekend już za pasem, a zatem znamy już pełne składy Meczu Gwiazd oraz Rising Star Challenge. Kontrowersji i zaskoczeń tradycyjnie nie brakowało. W All-Star Game nie ujrzymy Derricka Rose’a, Tobiasa Harrisa czy Luki Doncicia, ale liga zdecydowała się przyznać honorowe miejsca dla zawieszających powoli buty na kołku Dwayne’a Wade’a i Dirka Nowitzkiego.

Audycja bez plotek transferowych, to nie audycja. Tym razem (dla odmiany) przedyskutowaliśmy możliwe kierunki odejścia Anthony’ego Davisa. „The Brow” zajmuje aktualnie większość uwagi wszystkich mediów w USA i dopóki nie minie 7 lutego, czyli tzw. „trade deadline” (ostatni dzień, w którym można dokonywać wymian w lidze), sytuacja nie powinna ulec zmianie.

Na deser przyjrzeliśmy się batalii Warriors z 76ers, a także zajrzeliśmy do LA na derby miejscowych Lakers z Clippers.