Rzut za 3| Nowy „King James”?!

Rzut za 3″ – 18.01.2018 r.

Jedyna audycja sportowa o tematyce NBA powraca na antenę, tym razem w duecie Paweł Jonik & Damian Wełna!

Rozpalony niczym plaże słonecznej Californii James Harden stanowił główny temat naszej wymiany zdań. Lider Rakiet” krok po kroku zbliża się do trzeciego najlepszego wyniku w historii, zdobywając 30 punktów już w 18. kolejnym meczu w lidze i ani myśli się zatrzymywać.

Ciekawe rzeczy dzieją się również po wschodniej części barykady. Rozgrywający Boston Celtics Kyrie Irving, sfrustrowany słabszą dyspozycją zespołu w obecnych rozgrywkach, zdecydował się… poprosić o radę swojego starego przyjaciela z czasów wspólnej gry w Cleveland. Kimże była ta tajemnicza persona? O tym również powiedzieliśmy we wczorajszej audycji.

Na drugie danie zafundowaliśmy Wam starcie na szczycie konferencji zachodniej pomiędzy rewelacją sezonu Denver Nuggets i aktualnymi mistrzami ligi Golden State Warriors, niewątpliwy hit tygodnia na Wschodzie, gdzie głodne zwycięstw Dinozaury z Toronto podejmowały nabuzowanych Celtów oraz prawdziwy thriller, którego nie powstydziłby się sam Hitchcock – spotkanie Houston Rockets – Brooklyn Nets, zakończone dopiero po drugiej dogrywce!