Od Warty aż po taniec

Planeta Sportu 27.05.2019

Prowadzący: Adam Adamczak i Wojciech Olszowy

Realizuje: Ola Mrozowicz

 

W pierwszej godzinie poniedziałkowego wydania magazynu Planeta Sportu na główny plan wysunęła się piłka nożna. Z pierwszym z naszych gości – prezesem Warty Poznań SA Michałem Wieczorkiem – porozmawialiśmy o zakończonym niedawno sezonie 2018/19 w wykonaniu „Zielonych” oraz o zmianach wewnątrz struktury klubu, które zaszły od momentu awansu do Fortuna 1. Ligi i przejęcia Warty przez nowego właściciela. Zapytaliśmy również o prognozy odnośnie przyszłości klubu oraz o nowe inicjatywy podjęte przez zarząd „Dumy Wildy”.

Rozmowa z Michałem Wieczorkiem (Warta Poznań)

Podwójne uderzenie! Przed Wami kolejny wywiad z poniedziałkowej Planety Sportu, tym razem z prezesem Warta Poznań SA – Michałem Wieczorkiem. Duet Adamczak – Olszowy wypytał naszego gościa o bieżącą sytuację w klubie, a także o wzloty i upadki Warty na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy. Nie zabrakło również tematu przyszłości, w tym rozmowy o sekcji AMP futbolu. Zapraszamy!

Opublikowany przez Planeta Sportu Czwartek, 30 maja 2019

W drugiej godzinie mieliśmy z kolei okazję gościć w naszym studiu Annę i Jakuba Rękosiów, organizatorów warsztatów tańca Dancing fairPlayce Poznań. Spytaliśmy ich m. in. o historię organizowanych przez nich warsztatów, a także o to, jakie osoby znajdą się w gronie prowadzących oraz które tańce cieszą się największą popularnością. Oprócz tego podsumowaliśmy także wydarzenia minionego weekendu w poznańskim sporcie – opowiedzieliśmy m. in. o kolejnej wygranej Power Duck Ivestonu PSŻ-u Poznań na własnym torze w żużlowej 2. lidze, odbywających się nad Jeziorem Maltańskim zawodach Pucharu Świata w sprincie kajakowym oraz o sporym sukcesie dwóch poznańskich drużyn w mistrzostwach Polski mężczyzn w hokeju na trawie.

Rozmowa z Anną i Jakubem Rękosiami (Dancing fairPlayce Poznań)

W poniedziałek gośćmi Adama Adamczaka i Wojciecha Olszowego byli Anna i Jakub Rękosiowie, organizatorzy Dancing fairPlayce Poznań. Wszystkich zainteresowanych warsztatami tańca w dniach 17-24 sierpnia, zachęcamy do wysłuchania rozmowy!

Opublikowany przez Planeta Sportu Czwartek, 30 maja 2019