Redakcja

Ponad 150 członków Radia Meteor pracuje przez 365 dni w roku albo i nawet 366, byście mogli znaleźć to, czego szukacie.

Muzyka? Oczywiście! Tym żyjemy jak każde radio. Poranne pobudzacze, wieczorne chillouty, nocne wyciszenia czy pasma autorskie z konkretną dla danego prezentera muzyką. Z nowościami zapozna wszystkich Magazyn Muzyczny, a Poznańska Kolejka Przebojów zaprosi po wycieczkę szlakiem najlepszych utworów tygodnia.

Sportowe emocje? Lepiej trafić nie mogliście! Transmisje, programy, komentarze, analizy, wywiady obecne!

Kulturalny przegląd wydarzeń? I to dogłębny!

Sprawy społeczne i studenckie? Jesteśmy radiem studenckim – to nasza misja!

O jakość naszych programów dbają niezawodni technicy, zaś specjaliści od reklamy i promocji codziennie pracują, by redakcja dotarła do jak największego grona osób. My takim gronem jesteśmy – zdecydowanie jednym z największych spośród wszystkich organizacji studenckich UAM. Dajemy z siebie 300%, dlatego Radio Meteor to zdecydowanie #studenckienajlepsze!