Fura szczęścia – wywiad w Przestrzeni Kultury

Zdjęcie użytkownika Fura Szczęścia.

Przestrzeń Kultury  – 10.04.2018 r.

Prowadzi: Mateusz Cholewa, Patrycja Dolecka, Ania Łuczak

FURA SZCZĘŚCIA

10 kwietnia w studiu Radia Meteor gośćmi Patrycji Doleckiej, Mateusza Cholewy i Ani Łuczak były Anna i Iga – przedstawicielki projektu Fura SzczęściaCzym jest ten projekt? Dziewczyny zgodnie odpowiedziały, że jest to rodzaj akcji charytatywnej, której  celem jest pomoc. Główną siłą napędową są studenci, którzy wybierają podmiot i zbierają pieniądze na konkretny, związany z nim cel.

TEGOROCZNY CEL

W tym roku studenci Uniwersytetu Ekonomicznego zbierają pieniądze na Dom Dziecka nr 3 w Poznaniu. W ramach tego rozbudowanego wydarzenia odbyły się m.in.: Fifa18 Student Cup w Cyber Machinie, projekt Fura Czekolady (w jego czasie zgromadzono ponad 50 kilogramów czekolady!) czy Fura Pytań – PubQuiz.

Zapytaliśmy również o to, które wydarzenie w ramach Fury Szczęścia jest najciekawsze, ale i najtrudniejsze do zrealizowania. Studentki odpowiedziały, że

Zdecydowanie bieg ponieważ najwięcej osób weźmie w nim udział. Dystans wynosi aż 5 km. Czasami jednak wychodzą pewne trudności, które nalezy przezwyciężyć.

ORGANIZACJA

Ekipa organizująca projekt jest podzielona na pięć sekcji, które odpowiadają za konkretne działania. Jest to dział PR, dział strategii, dział eventów, dział sponsoringu i dział grafiki, który odpowiada za szatę graficzną wydarzeń i projektu. Dziewczyny wielokrotnie wspominały, że kluczem do sukcesu jest dobra komunikacja i szacunek.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: facebook i instagram